Kıbrıs Turizmi ile ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz bir gezi / seyahat / Otel sitesi..

Sayfa Adresi : https://www.turizmkibris.com/haber-detay/599_ingilizler-jet2-ile-kemer-i-daha-iyi-taniyor

TÜRKİYE

Tümü

İngilizler, Jet2 ile Kemer’i daha iyi tanıyor

(3 Gün, 12 Saat önce) 0 Yorum

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun İngiltere’nin önde gelen tur operatörlerinden Jet2 ile Kemer tanıtımı için yaptığı anlaşma meyvelerini verdi.

Turizmde pazar çeşitliliğini artırmak amacıyla İngiltere pazarının önde gelen seyahat acenteleri arasında yer alan Jet2 ile Kemer Belediyesi arasında imzalanan tanıtım sözleşmesi kapsamında Kemer’in İngiltere pazarında daha fazla ön plana çıkmasına olanak sağladı.

Kemer’in bir destinasyon olarak farkındalığının arttırılmasına yönelik yapılan kampanya ile sosyal medyada 7,3 milyondan fazla kişiye ulaşıldı.

Blog ve e-posta yayınları ile de desteklenen kampanyada Kemer destinasyonu özellikle aile ve çift tatili ile ön plana çıkarıldı.

Tanıtım kampanyası sürecinde Kemer’i tercih eden misafir sayısında artış gözlenirken, kampanya destinasyonun İngiliz pazarında bilinirliğinin arttırılmasında büyük rol oynadı.

KEMER İÇİN İNGİLTERE PAZARI BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR”
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, Jet2 ile yaptıkları Kemer tanıtım anlaşmasının meyvelerini toplamaya başladıklarını söyledi.

Kemer’in pazar çeşitliliğine ihtiyaç duyduğunu ve Kemer Belediyesi olarak bu yönde çalışmalarına devam ettiklerine işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kemer için Rusya pazarının yanı sıra Avrupa ve İngiltere pazarı da büyük önem arz ediyor. Bu doğrultuda Jet2 ile Kemer tanıtımı anlamında anlaşma yaptık ve İngiltere’de sosyal medya platformlarında Kemer’e büyük yer ayrılıyor. Jet2 aracılığıyla 7.3 milyon kişiye ulaşıldı ve Kemerimizin adını duyurmuş olduk. Bu rakam her geçen gün artıyor. Buna yönelik acenteler üzerinden tanıtım kampanyalarına odaklanıyoruz. Kemerimizin değerine değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Hashtag : İngilizler,Jet2,Kemer,

YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!

YORUM YAZ

GÜNÜN UYARILARI

Tümü
  • AŞIRI SICAKLARA DİKKAT! HAVA SICAKLIĞI MEVSİM NORMALLERİNİN 4 VE 6 DERECE ÜZERİNDE SEYRETMESİ BEKLENMEKTEDİR.
    37 Gün, 8 Saat önce
  • ORMAN YANGIN OLASILIĞI KRİTİK
    37 Gün, 8 Saat önce
  • ULTRAVİYOLE RADYASYONU AŞIRI Gerekli tedbirler alınmadan özellikle 11:00 - 16:00 saatleri arasında 5 dk. dan fazla güneş altında kalınmaması gerekmektedir.
    37 Gün, 8 Saat önce
EURO
28.7571
DOLAR
27.0020
VİRGİNİA
ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
ANKETLER
Ercan Havalimanı'ndan memnun musunuz?
Bu ankete toplam 2 kişi katıldı.