Kıbrıs Turizmi ile ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz bir gezi / seyahat / Otel sitesi..

Sayfa Adresi : https://www.turizmkibris.com/haber-detay/707_kktc-ye-ucuz-ucusun-tarihi-aciklandi

TÜRKİYE

Tümü

KKTC'ye ucuz uçuşun tarihi açıklandı

(9 Ay, 22 Gün önce) 0 Yorum
UBP Genel Başkanı ve KKTC Başbakanı Ünal Üstel, ekonomik uçuş için yapılan çalışmaların neticelerinin 2024’te görüleceğini belirtti.

UBP Genel Başkanı ve KKTC Başbakanı Ünal Üstel, ekonomik uçuş için yapılan çalışmaların neticelerinin 2024’te görüleceğini belirtti.

THY İLE ÖNEMLİ GÖRÜŞMELER

Girne ve köylerini ziyaret eden KKTC Başbakanı Ünal Üstel, ülkede ulaşım ve elektrik konusunda yaşanan gelişmelere işaret etti. Türkiye’den seferlerin artması için THY ve Anadolu Jet ile son günlerde önemli görüşmeler yaptıklarını belirten Üstel, ekonomik uçuşlarla KKTC’ye geliş için yapılan çalışmalarda somut adımların 2024 yılı içinde görüleceğini söyledi.

YATAK SAYIMIZ 40 BİN OLACAK

Üstel, BRTK'de yer alan haberde, "Yeni oteller 2024 Yılı’nda hizmete girecek. Yatak sayımız 40 bin olacak. 2024’te daha çok turist, daha çok öğrenci, daha çok uçuş için çalışmalarımızı artırdık" dedi. Türkiye’den kabloyla elektrik için de fizibilite çalışmaları başladığını belirten Üstel, "Elektrik kesintilerinden artık büyük ölçüde kurtulacağız. Arz güvenliğini sağlanacak" ifadelerini kullandı. 


YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!

YORUM YAZ

ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.