Kıbrıs Turizmi ile ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz bir gezi / seyahat / Otel sitesi..

Sayfa Adresi : https://www.turizmkibris.com/haber-detay/1804_acapulco-hotel-yaptigi-yeniliklerle-hizmet-kalites

KIBRIS

Tümü

Acapulco Hotel, yaptığı yeniliklerle hizmet kalitesini artırıyor

(29 Gün, 20 Saat önce) 0 Yorum
Acapulco Hotel’de yapılan yeni havuzlu bongalovlar ve hotelde yapılan yeniliklerle, misafirlerine yepyeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Yapılan yenilikler, görkemli bir törenle basına ve turizm dünyasına tanıtıldı.

Acapulco Hotel’de yoğun katılım ile düzenlenen öğle yemeği etkinliğinde otel paydaşlarına teşekkür edilirken, uzun süredir devam eden titiz çalışmaların ardından yaşanan değişimler dikkatlerden kaçmadı.

Acapulco Hotel’in misafirlerine yepyeni deneyimler yaşatması için yapılan tamirat sürecinde iş birliği içerisinde olan tüm firmalarla hatıra fotoğrafı da çektirildi.

Hotel'in yenilenme sürecinde yerli firmalarla çalışılması da takdir topladı.

Tanıtım etkinliğinde konuşan Acapulco Direktörü İçim Çağıner Kavuklu, Ünal Çağıner’i anarak sözlerine başladı. Ünal Çağıner’in ebediyette olduğunu hatırlatan İçim Çağıner Kavuklu, bıraktığı eseri daha da ileriye taşıyarak, ülke turizmine katkı koymaya devam edeceklerini belirtti.

Kalabalık bir basın mensubu ve iş ortağının katıldığı etkinlikte konuşma yapan İçim Çağıner Kavuklu, 13 Eylül tarihinde Otel'de yaşanan elim hadise sonrasında, yapılan titiz çalışmalarda yerli sanayici ve tedarikçiler sayesinde kısa sürede ayağa kalktıklarına dikkat çekti.

ÜNAL ÇAĞINER'İN O SÖZÜ HATIRLATILDI... EL ELİ YIKAR, EL DE DÖNER YÜZÜ YIKAR

Ünal Çağıner’in “El eli yıkar, el de döner sonra yüzü yıkar” sözünü anımsatan İçim Çağıner Kavuklu, yerli firmalarla çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

İçim Çağıner Kavuklu, yerli sanayicilerle ve tedarikçilerle bir aile olduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“Her konuda bizi paydaş olarak benimseyerek adım attınız ve bu durumdan dolayı çok teşekkür ederiz. Büyük bir aile olduk. Sizler var olduğunuz için Acapulco da var oluyor. Ünal beyin de şu an da bizlerle birlikte olduğunu ve hissettiğini düşünüyorum.”

İŞTE ACAPULCO'DA YAPILAN O DEĞİŞİMLER VE YENİ HALİ...

Hashtag : acapulco

YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!

YORUM YAZ

ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.