Kıbrıs Turizmi ile ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz bir gezi / seyahat / Otel sitesi..

Sayfa Adresi : https://www.turizmkibris.com/haber-detay/1769_elite-world-hotels-ten-sehirde-tatil-yapmak-isteye

TÜRKİYE

Tümü

Elite World Hotels’ten şehirde tatil yapmak isteyenlere özel paketler

(12 Gün, 5 Saat önce) 0 Yorum

Elite World Hotels & Resorts,  Haziran – Eylül ayları arasında şehirde tatil yapmak isteyenler için “Family Escape in The City” paketleri hazırladı. Zincirin 4 otelinde geçerli olacak kampanya kapsamında oda yükseltmesi, masaj hediyeleri, restoranlarda indirim seçenekleri şehirde tatil yapmak isteyen aileleri bekliyor.

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, yaz boyunca şehirde tatil yapmak isteyen ailelere özel kampanyalar hazırladı. “Family Escape in The City” adını taşıyan ve zincirin 4 otelinde geçerli olacak kampanya kapsamında, konaklamalarda indirim imkanları, spa ve masaj hediyeleri, restoranlarda indirimler ve oda yükseltme olanakları sunuluyor.  Kampanya, Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, Elite World İstanbul Florya, Elite World Grand Sapanca’da geçerli olacak.

ODA YÜKSELTME VEYA MASAJ HEDİYE EDİLİYOR
Elite World Grand Sapanca’da 1 Haziran’da başlayıp 30 Haziran’a kadar devam edecek olan “Family Escape In The City” paketi pazar – perşembe günleri arasında hafta içi geçerli olacak. Kampanya kapsamında 1 gece ve üzeri konaklamalarda 2 kişilik geleneksel Bali veya aromaterapi masajı hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak için rezervasyon sırasında spa rezervasyonu da yaptırılması gerekiyor.

1 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’da geçerli olacak kampanyada ise şehir manzaralı odalarda yapılacak rezervasyonlar, oda müsaitliğine göre deniz manzaralı odaya yükseltme yapılabilecek. Buna ek olarak yeme-içme alanında yapılacak harcamalarda yüzde 15 indirim uygulanırken, misafirlere havuz başında 2 içecek ikram edilecek.

RESTORANLARDA YÜZDE 10 İNDİRİM
Elite World İstanbul Florya’da ise 1 Haziran – 1 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak “Family Escape In The City” paketinde müsaitlik durumuna göre odalarda bir üst kategoriye oda yükseltme imkânı sunuluyor. Bunun yanı sıra masaj paketlerinde ve tüm restaurant harcamalarında yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kampanya kapsamında 1 Haziran- 1 Eylül tarihleri arasında Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’te masaj paketleri ve tüm restoran harcamalarında yüzde 10 indirimin yanı sıra misafirlere odalarda VIP set up sunumu ikram ediliyor. Kampanyalar bayram, resmi tatil gibi yoğun dönemler haricinde kullanılabilecek.


YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!

YORUM YAZ

ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.