Kıbrıs Turizmi ile ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz bir gezi / seyahat / Otel sitesi..

Sayfa Adresi : https://www.turizmkibris.com/haber-detay/1687_didim-bodrum-ve-kemer-e-uc-yeni-ela-excellence-gel

TÜRKİYE

Tümü

Didim, Bodrum ve Kemer’e üç yeni Ela Excellence geliyor

(10 Gün, 11 Saat önce) 0 Yorum
Bünyesindeki turizm yatırımlarını artıracaklarını söyleyen Özak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, "Turizmde üç yeni otelle en büyük gruplardan biri olacağız" dedi.

Antalya Belek’teki Ela Excellence oteline Didim, Bodrum ve Kemer’de üç otel daha eklenecek. Haftalık ekonomi Dergisi Ekonomist’ten Levent Levent Gökmen Demirci’ye konuşan Özak, 450 Milyon Dolarlık yatırım yapacaklarını belirtti. Özak Global Holding, Özak Tekstil, İnt-Er Yapı, Aktay Turizm, Özak GYO, Akyön Tesis Yönetimi şirketleri Özak GYO’nun yatırım planları konusunda bilgi veren Ahmat Özbalık, şunları söyledi:

“Turizmde de büyüme planımız var. Turizmde yapacağımız yeni yatırımlarla 2028 yılında Türkiye'nin en büyük turizm gruplarından biri olmayı planlıyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda önümüzdeki dönemde Didim'de tahsisini aldığımız araziye, Bodrum ve Kemer'de de kendi arazilerimiz üzerine üç yeni otel projesi geliştirmeyi planlıyoruz.

Bu tesislerin detayları ve yatırım büyüklükleri yılın sonuna doğru netleşir. Ayrıca 2028 yılı sonrasında İstanbul, İzmir ya da kültürel zenginliği olan başka bir kentimizde Ela markası ile şehir oteli yapabiliriz. Yine 2028 sonrasında Ela markası ile yurtdışında şehir oteli ve resort otel açabiliriz.”

Hashtag : Didim,BodrumKemer,

YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!

YORUM YAZ

ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.