Kıbrıs Turizmi ile ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz bir gezi / seyahat / Otel sitesi..

Sayfa Adresi : https://www.turizmkibris.com/haber-detay/1494_rus-tur-operatoru-turkiye-icin-hedef-yukseltti

TÜRKİYE

Tümü

Rus tur operatörü Türkiye için hedef yükseltti

(40 Gün, 14 Saat önce) 0 Yorum
Rus tur operatörü FUN&SUN Rus acente temsilcilerine Türkiye'ye yönelik sunum yaptı.

FUN&SUN tur operatörünün bine yakın perakende ortağı, 13 Mart'ta FUN&SUN Yaz Atölyesi etkinliğine katıldı. Seyahat acenteleri, 37 Türk otelinin temsilcileriyle kişisel olarak iletişim kurma fırsatını yakaladı.

Shkurova: 2024'te Türkiye'ye yüzde 40 daha fazla turist getirmeyi hedefliyoruz

Etkinlikte FUN&SUN Türkiye bölüm başkanı Ekaterina Shkurova Türkiye'ye yönelik operasyonlarıyla ilgili bilgiler verdi. Shkurova şu ifadeleri kullandı: Seyahat acenteleri FUN&SUN'u seviyor, biz de perakende ortaklarımızı seviyoruz. 2023 yaz sezonunda verimli işbirliğimiz mükemmel sonuçlar verdi; dünyanın dört bir yanına 1,9 milyon turist gönderdik. 2024 sezonu için kendimize iddialı hedefler belirledik: Yurtdışına götürdüğümüz toplam turist sayısını 2,5 milyon kişiye çıkarmak. Aynı zamanda Türkiye'deki satış hacmimiz de geçen yıla göre yüzde 40 artacak.”

17 şehirden Türkiye'ye sunduğumuz uçuş programını genişletebiliriz

Bu yaz Antalya, Dalaman ve Bodrum'a 17 Rus şehrinden charter uçuşlarla turist getireceklerini belirten Shkurova "Artık uçuş programını genişletme seçeneğini değerlendiriyoruz" dedi.

Rezervasyonlar iyi gidiyor

Ekaterina Shkurova, Türkiye satışlarının yaz sezonu için mevcut dinamiklerini "güvenli" olarak nitelendirdi; satışların derinliği artık sonbaharın sonuna ulaşıyor. Turistler şu sıralar ağırlıklı olarak Antalya'da yüksek kategorideki otellere rezervasyon yapıyor; şirket, şirketin Mayıs ayına doğru Ege kıyısındaki otel satışlarını yoğunlaştırmasını bekliyor.


YORUMLAR

Bu habere daha önce yorum yapan olmadı.
Şimdi ilk yorumu sen yaz.!

YORUM YAZ

ARŞİV
GAZETE MANŞETLERİ
ANKETLER
Seçili anket bulunmamaktadır
Bu ankete toplam kişi katıldı.